Zahájili jsme závodní dovolenou. Zavřeno bude pondělí a úterý 22 a 23.7. A pak celý týden 29.7. až 4.8. Děkujeme za pochopení!

Výjimečná gastrodegustace - 25.10.2024 * Víno & sýry

Neohodnoceno
Novinka
parovani se syry degustace
Víno a sýry - speciální degustace

Výjimečná degustace vína a sýrů

Během této speciální řízené gastrodegustace ochutnáte výběr skvělých vín od neznámých vinařů, ke kterým napárujeme špičkové sýry. Většinu z nich pro nás ručně vyrábí malá podkrkonošská Farma U Dubu z místního kravského mléka, další sýry pocházejí z Nizozemí, Francie a Slovenska. Dominují kravské sýry, ale ochutnáte i ovčí a kozí, čerstvé, mladé i velmi vyzrálé. Jedinečný gastronomický zážitek, během kterého Vám představíme minimálně 12 vín a sýrů. Ochutnávka trvá cca 120 minut a je vedená sommeliérem. 

Na tuto degustaci nelze využít klasický voucher.

K degustaci podáváme sýr, chléb a černé olivy.

Začínáme v 19.00 v Degustéce neznámých vinařů v Holešovicích. Jedná se o náš degustační prostor na adrese Františka Křížka 736/26, Praha 7, přímo pod kinem Oko. Vchod je z ulice Podplukovníka Sochora.

 

980 Kč
Skladem (>12 ks)

Jak na to?

Jednoduše si zde koupíte vstupenku, která platí pro jednu osobu. Jdete-li např. ve dvou, vyberte množství 2. Koupit lze až 22 vstupenek, což je plná kapacita místnosti. Pokud děláte objednávku jen pro sebe, ale půjdou s vámi další lidé, upozorněte nás prosím formou poznámky k objednávce, abychom věděli, jak vás sesadit ke stolu. Ideálně nám napište jméno vašeho doprovodu, který má svou vlastní objednávku. 

Nic netiskněte!

Při příchodu na událost nám bude stačit číslo objednávky a jméno objednatele.

Začátek je oficiálně v 19.00, fyzicky začínáme 19:05 a degustace trvá většinou hodinu a půl až dvě. Během i po degustaci je možné si objednat z našeho menu cokoliv k jídlu či pití. Po skončení degustace bude možné posedět do 23:59.