Degustéka

degusteka-logo-v2
Prostor stvořený k ochutnávání vína

Degustéka

je místo, kde můžete vína od neznámých vinařů nejen koupit, ale i ochutnat. Každý den vybíráme ukázky vín od neznámých vinařů, která nabízíme v degustačním vzorku 0,5 dcl. Podáváme zde i tapas, sýry, uzeniny a další pochutiny k jídlu. Nabízíme nekyselé espresso, což je na Letné rarita a další nealko. 

To, co u nás ochutnáte, je vždy speciální - od vína, přes sýry až k nealkoholické Fermentádě.

Přijďte si pro víno! Ochutnávejte!

Přijďte si vybrat skvělé víno z limitovaných šarží od českých mikrovinařů. Od každého vína vzniká jen pár stovek lahví. Můžete u nás posedět a ochutnávat, dát si celou lahev, nakoupit vína sebou nebo si vyzvednout objednávku z e-shopu.

Otevírací dobu nalezenete zde na našem profilu na Google maps.

Otevřeno máme pondělí - pátek od 16:00 - 20:00.

Pokud v Degustéce probíhá řízená ochutnávka, zavíráme až okolo 24:00.

Chcete se u nás potkat s přáteli a posedět déle? Po předchozí rezervaci můžeme prodloužit otevírací dobu až do 24:00. 

Rezervovat stůl
>degusteka

 

Řízené degustace

Za běžné situace pořádáme každý týden řízené degustace od 19.00 do cca 21.00, kde představujeme vína a mikrovinaře. Na degustace si prosím rezervujte místo zde.

Všechny události
rizene degustace
 

 
IMG_20200625_113150_511

Soukromé akce

Sháníte místo na soukromou oslavu nebo událost? První degustační místnost má maximální kapacitu k sezení 23 lidí, knižní místnost má kapacitu 10 lidí nebo si zamluvte celou Degustéku, která má i s barem 37 míst k sezení. V menší místnosti disponujeme plátnem pro promítání a kávu děláme Nespresso.

Uspořádáme pro vás ochutnávku na míru nebo jen zajistíme víno a občerstvení. V případě zájmu piště na info@neznami-vinari.cz nebo volejte na +420 604 44 61 71.

Kontaktuje nás

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení