Poznejte, co vám chutná

Zažijte netradiční degustaci

Chcete ochutnat prvotřídní vína od různých českých mikrovinařů najednou? Pokud neplánujte otevřít si doma čtrtnáct lahví, přijďte na naší degustaci. Uděláme to za vás. Vybíráme vína, co nás nadchla, představujeme neznámé vinaře a jejich cestu k vínu. Vína kombinujeme tak, abyste vyzkoušeli odlišné styly a odrůdy. Ukážeme vám, co lze z hroznů vyrobit a necháme vás objevit, co vám skutečně chutná. Nebojte se nudné přednášky, budete odcházet s úsměvem.

Darujte zážitek

Poukaz na netradiční degustaci

banner-sklenicky-6

Lahví vína sice nic nezkazíte, ale poukazem na degustaci nadchnete. Ochutnávka vín je hlavně skvělý zážitek, díky kterému obdarovaný zjistí, jaké víno mu opravdu chutná. A třeba vás vezme na degustaci sebou. Prostě takový “vín-win” dárek.

Cena:

landscape-1600
Degustace na přání

Uspořádejte soukromou / firemní degustaci

Nemáte čas vydat se s přáteli na Moravu a chcete zažít soukromou ochutnávku neznámých vín? Chcete zaujmout obchodní partnery netradičním zážitkem? Nebo plánujete zábavným způsobem sblížit pracovní kolektiv během teambuidingu? Rádi vám připravíme zábavnou degustaci na míru pro přátele, kolegy, partnery nebo rodinu. Zajistíme ideální prostor nebo přijedeme za vámi.

Nabízíme: klasickou řízenou degustaci, slepou poznávací ochutnávku, během které se naučíte degustovat nebo soutěžní degustaci.

V případě zájmu zajístíme občerstvení. Stačí nás kontaktovat na [email protected], 604 446 171 nebo 724 443 622 nebo vyplnit formulář.

Chcete soukromou degustaci? Napište nám.

Ověření věku

Kliknutím na vstup potvrzuji že mi bylo 18 let.