Poznejte, co vám chutná

Zažijte netradiční degustaci

Chcete ochutnat prvotřídní vína od různých českých mikrovinařů najednou? Pokud neplánujte otevřít si doma čtrtnáct lahví, přijďte na naší degustaci. Uděláme to za vás. Vybíráme vína, co nás nadchla, představujeme neznámé vinaře a jejich cestu k vínu. Vína kombinujeme tak, abyste vyzkoušeli odlišné styly a odrůdy. Ukážeme vám, co lze z hroznů vyrobit a necháme vás objevit, co vám skutečně chutná. Nebojte se nudné přednášky, budete odcházet s úsměvem.

Pojeďte na Moravu za vinařem

Poznejte osobně neznámé vinaře

Degustaci ve sklípku by měl zažít každý, kdo má k vínu vztah. A čím méně komerční sklípek to bude, tím více si to užijete. Zaujal vás některý z vinařů a chtěli byste strávit večer přímo u něj? Napište nám. Domluvíme vám degustaci nebo vám předáme kontakt na vinaře.

Degustace na přání

Uspořádejte soukromou degustaci

Nemáte čas vydat se po D1 na Moravu a chcete uspořádat ochutnávku skvělých neznámých vín? Rádi vám připravíme degustaci na míru pro vás a vaše přátele, kolegy, partnery… Přijedeme s vínem, degustačními lístky, skleničkami i občerstvením. Od vás potřebujeme jen vhodný prostor a chuť objevovat neznámé vinaře.

Chcete soukromou degustaci? Napište nám.

Ověření věku

Kliknutím na vstup potvrzuji že mi bylo 18 let.