Zobrazuji všechny 4 výsledky

Cabernet Moravia 2017 / Pozdní sběr

250 

Naprosto fantastické plné a suché červené víno, které má ještě dlouhou cestu před sebou. Málokdo by čekal, že takové víno vzniklo na Moravě. Po otevření je potřeba odolat a minimálně hodinu ho nechat dýchat, ideálně ho dekantujte. Budete překvapeni plným extraktem s jemnými animálními tóny. S vinařem Robertem Tichým jsme u vína strávili 3 hodiny a úžasně se mezitím rozvinulo. Pokud si necháte pár lahví v archivu, víno vás za trpělivost odmění.

Frankovka rosé 2016

190 

Do této nádherně kořenité a suché Frankovky jsme se zamilovali. Stejně jako do vinaře Roberta Tichého. Je to jasný důkaz, že i rosé se může krásně vyvíjet v čase a zrát. Víno je pravým opakem freshových malinových voňavých růžovek. Naopak, objevíte mírnou zemitost, kořenitost a pikantnost. Je úžasně osvěžující a má nízký zbytkový cukr.

Pinot blanc 2017 / Pozdní sběr

225 

Milujete kvalitní vyzrálé burguňské odrůdy? Pak vás tento suchý Pinot blanc nadmíru potěší. Vinař Robert Tichý se na tuto odrůdu specializuje a dělá z ní nádherné víno. Hrozny pochází z vinice kolem Kobylí a Robert při jejich zpracování použil minimum zásahů. Jeho filozofií je nechat přírodu, aby z hroznů vytvořila co nejpřírodnější víno. Těště na skvělý zážitek.

Sauvignon blanc 2018 / Pozdní sběr

250 

Tímto suchým Sauvignonem nám začal Robert představovat svůj ročník 2018 a my jsme už nechtěli pít nic jiného. Fantastický extrémně pitelný, minerální Sauvignon s mírně slanou dochutí jsme si zamilovali. A nejen my, víno od nalahvování boduje na mezinárodních soutěžích a Robert jen s úsměvem vysvětluje, že víno vyrobil Bůh a ne on.

Ověření věku

Kliknutím na vstup potvrzuji že mi bylo 18 let.