Zobrazuji všech 5 výsledků

Ustřelená naturální vína z Valtic

720 

Tento dárkový set obsahuje dvě šílená, 100% přírodní, nefiltrovaná a zároveň nejlepší vína, která jsme na Moravě ochutnali. Obě vznikla ve Valticích ve sklepě Jirky Kopečka, který dělá mikroprodukci špičkových ustřelených vín. Vína jsou zcela přírodní, bez přidané síry nebo cukru, obě prokvašená do sucha, plná intenzivní vůně a neskutečné chuti. Pokud bychom měli otevřít poslední lahev v životě, byla by to jedna z těchto dvou. Proto jsme vlastně připravili tento set.  Je to dárek pro nás. Navíc s etiketou od akademické malířky.

Dárek – měsíčně karton plný vín

1 199 

Každý první týden v měsíci vám pošleme kartón vín od neznámých vinařů. Vína budou vždy odlišná a jejich hodnota bude vždy vyšší než cena kartonu. Je jen na vás, kolik měsíců se chcete radovat z nových pečlivě vybraných vín. Pokud chcete obdarovat blízké, napište to do poznámky, pošleme vám dárkový voucher. A nezapomeňte – zadejte tolik kusů, kolik měsíců chcete dostávat vína. Cena je včetně dopravy.

Dárkové balení vína malé

49 

Svátek, Mikuláš, prošvihnutá večeře… důvodů pro menší dárek je hodně. Vyberte si 1 – 3 vína a přidejte malé dárkové balení. Lahve zabalíme do hezkého kartónu, přidáme dřevitou slámu, barevnou stuhu a kartičku na Vaše osobní přání.

Dárkové balení vína velké

79 

Narozeniny, Vánoce, zapomenuté výročí… důvodů pro krásný dárek je hodně. Vyberte si až 6 vín a přidejte velké dárkové balení. Po otevření víka uvidí obdarovaný všechny lahve před sebou. Přidáme dřevěnou slámu, barevnou stuhu, popis darovaných vín a kartičku s Vaším osobním přáním. Přání prosím napište do poznámky v objednávce.

Dárkový poukaz na degustaci

400 

Máte kolem sebe milovníky kvalitního vína, kterým chcete dát netradiční vinný zážitek? Nebo byste raději někomu blízkému představili svět neznámých mikrovinařství? Máme pro Vás připravené poukazy na pravidelné degustace vín od neznámých vinařů v nádherném prostředí kavárny ve Šternberském paláci. Termín si obdarovaný vybere na našich stránkách.