Zobrazuji všech 7 výsledků

Aromatická vína

1 280 

Aromatická vína

1 280 

Také patříte mezi milovníky plných aromatických vín, která vám dlouho zůstanou na jazyku? Pokud hledáte intenzivní zážitek, který začne prvním přivoněním ke skleničce, zkuste tento kartón. Většina vín má zbytkový cukr, který dodává na jazyku pocit bohatosti, v některých objevíte vůni tropického ovoce, v jiném zase barikový sud. Ochutnávejte a užívejte si tuto šestici vín, vhodných především na večer.

Červené skvosty

1 690 

Červené skvosty

1 690 

Nenechte si namluvit, že umíme jen bílá vína. V Čechách a na Moravě vznikají exkluzivní červená vína. A nemusí být jen svěží a lehká. S přibývajícím sluníčkem navíc získávají každý rok na síle a intenzitě. Vybrali jsme pro Vás šestici vín, která Vám ukáží, jak různorodá a fantastická červená vína u nás vznikají. Od jemného vína až po intenzivní plný nápoj.

Naturální bomby – ustřelený karton

1 950 

Tento karton je tím nejpřírodnější a nejlepším, co vám dokážeme nabídnout. Pokud jste se stejně jako my zamilovali do nefiltrovaných naturálních vín, strávíte s tímto kartonem několik krásných a nezapomenutelných večerů. Objevíte v nich přírodní vyzrálé úplně suché skvosty z několika ročníků. Ať už se jedná o oranžové víno z kvevri, ze sudu nebo nefiltrované bílé, budete vždy okouzleni. Karton pro skutečné znalce, kteří se již propili k těmto druhům vín.

Petnatová duha

1 350 

Petnatová duha

,

1 350 

Jsou přírodní, jsou bublavé a jsou strašně dobře pitelné. Kdo nezná Pét-Nat, měl ho zkusit. Je to víno, které dokvasilo v lahvi a tudíž neobsahuje žádnou přidanou síru. Jméno pochází z francouzského pétillant naturel, což znamená přírodně perlivý. Jsou lehké okolo 11 % alkoholu, což je dobře, protože ona perlivost doprovozená ovocitostí je kombinace, která se velmi krásně pije. V tomto kartonu najdete od téměř černého/tmavě červeného až k úplně světlému s zelenkavými tóny. Každý má trochu jinou chuť a jiný projev. K oslavám jako přípitek nebo jen na domácí lehké popíjení jsou jako stvořené. Otevírejte je vychlazené a velmi pomalu. Ideálně korunku vždy po odpuštění tlaku přimáčknout zpět a postupně tento božský nápoj takto otevřít.

Skvostné ryzlinky

1 395 

K ryzlinkům je třeba se propít. Už je milujete? My ano. Většinou to jsou první lahve, na které se u vinařů vrháme. Udělejte si s přáteli degustační večer Ryzlinku rýnského a vlašského (dvou zcela odlišných a nepříbuzných odrůd) a dejte nám vědět, který vyhrál. V tomto kartonu najdete lahve, které nás nadchly, a se kterými se loučíme s těžkým srdcem. Máte na výběr tři luxusní vlašáky a tři překrásné rýňáky.

Suchý svěží karton

1 250 

1 250 Čtěte více

Suchý svěží karton

1 250 

Šestice svěžích a krásně suchých vín Vám dokáže, že máme bílá vína na špičkové úrovni. Jsou neskutečně pitelná a osvěžující. Zapomeňte na chvíli na těžké aromatické bariky. Je klidné odpoledne a dostali jste chuť na orosenou skleničku svěžího bílého. Právě v tuto chvíli toužíte po jedné z šesti lahví z tohoto kartonu. Zároveň se jedná o ideální volbu, pokud tak trošku hlídáte kalorie.

The best of vinaři

1 690 

Tento karton prostě milujeme. Vložili jsme do něj šest vín, která považujeme za výběr z toho nejlepšího a nejzajímavějšího, co jsme od našich vinařů ochutnali. Najdete zde průřez velmi odlišnou tvorbou moravských mikrovinařů. Tato vína nás prostě baví a věříme, že Vás také nadchnou. Objevte, jak skvělá vína vznikají u našich neznámých vinařů.