Online degustace #3

To co nejde osobně

Ochutnáme on-line

Doba je, jaká je. A nemůžete-li přijít na degustaci vy, přicházíme s ní za vámi my, a to až k vám domů. Připravili jsme pro vás set 6 vzorků vín, které budeme společně online degustovat. A navíc přímo za účasti samotných neznámých vinařů, kteří vám svá vína osobně představí. Neboli, když vám život dává citróny, udělejte z nich citronádu.

Ve čtvrtek 3. 12. ve 20:00

Naše on-line degustace není jen společné ochutnávání vína, ale hlavně setkání (byť virtuální) se samotnými vinaři. Degustací vás provede Petr, ovšem každý vzorek vám představí jeho tvůrce.

Vzorky, které si objednáte, vám v rámci Prahy dovezeme domů v den degustace. Pro mimopražské je pošleme den předem Messengerem po celé ČR, takže není třeba se omezovat jen na Prahu.

V den degustace sledujte svůj email, na který vám pošleme link, kde degustace bude probíhat. Platforma bude Google meet, který je dostupný veřejně přes prohlížeč na notebooku, počítači i v mobilu.

motiv-6vzorku-intro

Jak na to:

Vyberte si jeden z degustačních setů níže. Doporučujeme malý degustační set (6 x 1dcl) pro 1 osobu, větší degustační set (6 x 2dcl) pro 2 osoby a karton vín (6 x 0,7l) pro více účastníků nebo pro intenzivnější ochutnávku. Pokud si v páru otevřete celý karton, není problém vína v ledničce uchovat a dopít je během následujících dvou dnů.

Organizace:

Vyberte produkt, o který máte zájem (degustační set nebo degustační karton). Chcete-li i degustační sklo, vyberte z nabídky počet kusů. Vytvořte objednávku a zadejte adresu, kam chcete vína doručit.

Během středy odešleme vína kamkoliv po ČR. Během čtvrtka je rozvezeme po Praze. Sety je samozřejmě možné během středy a čtvrtka po domluvě (604 44 61 71) vyzvednout osobně v Degustéce na Praze 7. 

Ve čtvrtek vám do emailu zašleme link na online degustaci, ke které se ve 20.00 připojíte kliknutím na link. Platforma bude Google-meet, která je dostupná přes běžný prohlížeč a není nutná registrace.

Pokud budete chtít přivézt nebo odeslat další víno dle vašeho výběru, rádi vaše objednávky spojíme a přivezeme vše dohromady.

Darujte zážitek

Poukaz na netradiční degustaci

DL-voucher-2

Lahví vína sice nic nezkazíte, ale poukazem na degustaci nadchnete. Ochutnávka vín je hlavně skvělý zážitek, díky kterému obdarovaný zjistí, jaké víno mu opravdu chutná. A třeba vás vezme na degustaci sebou. Prostě takový “vín-win” dárek.

Jak to funguje? Pokud máte poukaz, rezervujete si místo na degustaci a na místě tímto poukazem prostě zaplatíte. To je vše. QR kód na poukazu vede přímo na přehled degustací.

Cena:

degu-banner-1600x477
Degustace na přání

Uspořádejte soukromou / firemní degustaci

Nemáte čas vydat se s přáteli na Moravu a chcete zažít soukromou ochutnávku neznámých vín? Chcete zaujmout obchodní partnery netradičním zážitkem? Nebo plánujete zábavným způsobem sblížit pracovní kolektiv během teambuidingu? Rádi vám připravíme zábavnou degustaci na míru pro přátele, kolegy, partnery nebo rodinu. Zajistíme ideální prostor nebo přijedeme za vámi.

Nabízíme: klasickou řízenou degustaci, slepou poznávací ochutnávku, během které se naučíte degustovat nebo soutěžní degustaci.

V případě zájmu zajistíme občerstvení. Stačí nás kontaktovat na [email protected], 604 446 171 nebo vyplnit formulář v kontaktu.