Poznejte, co vám chutná

Zažijte netradiční degustaci

Chcete ochutnat prvotřídní vína od různých českých mikrovinařů najednou? Pokud neplánujte otevřít si doma čtrtnáct lahví, přijďte na naší degustaci. Uděláme to za vás. Vybíráme vína, co nás nadchla, představujeme neznámé vinaře a jejich cestu k vínu. Vína kombinujeme tak, abyste vyzkoušeli odlišné styly a odrůdy. Ukážeme vám, co lze z hroznů vyrobit a necháme vás objevit, co vám skutečně chutná. Nebojte se nudné přednášky, budete odcházet s úsměvem.

thomas-martinsen-77457-unsplash

Plánované degustace

Do odvolání vládních zařízení…. však to už známe. Zkusíme místo těch osobních u nás v Degustéce udělat pár náhradních On-line. Plánujeme je postupně, tak stačí sledovat naše stránky nebo sociální sítě.

A až zase otevřeme, dáme to vědět. Nahlas. 🙂

Darujte zážitek

Poukaz na netradiční degustaci

DL-voucher-2

Lahví vína sice nic nezkazíte, ale poukazem na degustaci nadchnete. Ochutnávka vín je hlavně skvělý zážitek, díky kterému obdarovaný zjistí, jaké víno mu opravdu chutná. A třeba vás vezme na degustaci sebou. Prostě takový “vín-win” dárek.

Jak to funguje? Pokud máte poukaz, rezervujete si místo na degustaci a na místě tímto poukazem prostě zaplatíte. To je vše. QR kód na poukazu vede přímo na přehled degustací.

Na on-line degustaci, je možné poukazy také použít, jejich hodnota bude odečtena z vybrané varianty. Stačí uvést do poznámky při nákupu vzorků, že je chcete uplatnit.

Cena:

degu-banner-1600x477
Degustace na přání

Uspořádejte soukromou / firemní degustaci

Nemáte čas vydat se s přáteli na Moravu a chcete zažít soukromou ochutnávku neznámých vín? Chcete zaujmout obchodní partnery netradičním zážitkem? Nebo plánujete zábavným způsobem sblížit pracovní kolektiv během teambuidingu? Rádi vám připravíme zábavnou degustaci na míru pro přátele, kolegy, partnery nebo rodinu. Zajistíme ideální prostor nebo přijedeme za vámi.

Nabízíme: klasickou řízenou degustaci, slepou poznávací ochutnávku, během které se naučíte degustovat nebo soutěžní degustaci.

V případě zájmu zajístíme občerstvení. Stačí nás kontaktovat na [email protected], 604 446 171 nebo 724 443 622 nebo vyplnit formulář.

Chcete soukromou degustaci? Napište nám.