Léto

Letní víno k letnímu počasí

Vyberte si nejlepší víno do nejkrásnějšího období v roce. Venku je lépe než doma, led ve sklenici přežívá jen krátkou chvíli a kdo negriluje, není Čech.

Svěží bublinky

Bublinky a nízký alkohol. Pokud už odbilo poledne a jste připraveni na lehký svěží aperitiv, nelze sáhnout jinam. Osvěží, naladí a nezničí!

Květinové osvěžení

Jak nejlépe přežít horké dny? Mezi květinami. A je jedno, jestli jste na zahradě, v parku, na balkóně nebo v kuchyni. V těchto vychlazených lahvích objevíte dokonalou květinovou svěžest. Milujeme přírodu!

Růžovky k bazénu

Není čas ztrácet čas. Sbalte si kartón perfektních růžovek pod paží a vyražte k bazénu. Na brouzdání po internetu bude dost času v prosinci. Je léto, čas se bavit!

V kartónu objevíte paletu růžových barev, stylů a odrůd. Typickým zástupcem fresh ovocných rosé je Frankovka od Zbyňka. Jako byste se ocitliv lese a pojídali vychlazené maliny. Zweigeltrebe od Luboše je naopak mohutné plné víno francouzského stylu. Cabernet Sauvignon od Petra Holce je nádherné stonkovo-zemité rosé na hranici polosuchosti. Naopak úplně suchá Frankovka od Roberta představuje vyzrálé kořenité víno. A kdo má rád bublinky, ten se zamiluje do dvou frizzante. Jednoho z odrůdy André od Mirka Rauše a druhého z cuvée od Zbyňka.