Zobrazuji všech 7 výsledků

Aromatická vína

1 390 

1 390 Čtěte více

Aromatická vína

1 390 

Také patříte mezi milovníky plných aromatických vín, která vám dlouho zůstanou na jazyku? Pokud hledáte intenzivní zážitek, který začne prvním přivoněním ke skleničce, zkuste tento kartón. Všechna vína mají alespoň malý zbytkový cukr, v některých objevíte vůni černého rybízu, v jiném zase barikový sud. Ochutnávejte a užívejte si tuto šestici vín, vhodných především na večer.

Božské ryzlinky

1 300 

Božské ryzlinky

1 300 

K ryzlinkům je třeba se propít. Už je milujete? My ano. Většinou to jsou první lahve, na které se u vinařů vrháme. Udělejte si s přáteli degustační večer Ryzlinku rýnského a vlašského (dvou zcela odlišných a nepříbuzných odrůd) a dejte nám vědět, který vyhrál. V tomto kartonu najdete lahve, které nás nadchly, a se kterými se loučíme s těžkým srdcem. Máte na výběr tři luxusní vlašáky a tři překrásné rýňáky.

Červené skvosty

1 330 

Červené skvosty

1 330 

Nenechte si namluvit, že umíme jen bílá vína. V Čechách a na Moravě vznikají exkluzivní červená vína. A nemusí být jen svěží a lehká. S přibývajícím sluníčkem navíc získávají každý rok na síle a intenzitě. Vybrali jsme pro Vás šestici vín, která Vám ukáží, jak různorodá a fantastická červená vína u nás vznikají. Od jemného vína až po intenzivní plný nápoj.

Degustační kartón

1 300 

1 300 Čtěte více

Degustační kartón

1 300 

Jak zjistit, co Vám chutná? Pít, ochutnávat a zkoušet. K tomuto poznání se prostě musíte propít. Proto nabízíme kartón s velmi odlišnými odrůdami v různém provedení. Třeba jste na sladká aromatická vína a bude Vám chutnat víno s 90 gramy zbytkového cukru. Nebo vyhledáváte suchá vína s vyšší kyselinou? Otevírejte lahve a zkoumejte, co Vám na nich vyhovuje. Ať příště víte, které lahve objednávat.

Suchý svěží karton

1 110 

Šestice svěžích a krásně suchých vín Vám dokáže, že máme bílá vína na špičkové úrovni. Jsou neskutečně pitelná a osvěžující. Zapomeňte na chvíli na silné aromatické bariky. Je klidné odpoledne a dostali jste chuť na orosenou skleničku svěžího bílého. Právě v tuto chvíli toužíte po jedné z šesti lahví z tohoto kartonu. Zároveň se jedná o ideální volbu, pokud v plavkové sezóně hlídáte kalorie.

The best of vinaři

1 350 

Tento karton prostě milujeme. Vložili jsme do něj šest vín, která považujeme za to nejlepší, co jsme od našich vinařů ochutnali. Od suchého Tramínu z Velkých Bílovic, až po exkluzivní Pálavu z Růžové hory. Tato vína nás prostě baví a věříme, že Vás také nadchnou. Vyzkoušejte, jak skvělá vína umí naši neznámí vinaři vyrobit. Ale pozor, pokud jste na sladší kousky, v tomto kartonu převažují suchá vína.

Vinař doporučuje

1 490 

Často se vinařů ptáme, co jim z jejich vín chutná nejvíce. A oni většinou odpoví, že vína jsou jako děti, takže nelze říct, které máte nejraději. Po čase si ale všimnete, že některá vína nalévají s větší rozkoší a u některých se vyloženě těší na vaši první reakci. Vybrali jsme proto tento karton, ve kterém jsou vína, která si naši vinaři cení a jsou na ně právem hrdí.