Zobrazuji všech 9 výsledků

Aromatická vína

1 190 

Aromatická vína

1 190 

Také patříte mezi milovníky plných aromatických vín, která vám dlouho zůstanou na jazyku? Pokud hledáte intenzivní zážitek, který začne prvním přivoněním ke skleničce, zkuste tento kartón. Všechna vína mají alespoň malý zbytkový cukr, v některých objevíte vůni černého rybízu, v jiném zase barikový sud. Ochutnávejte a užívejte si tuto šestici vín, vhodných především na večer.

Božské ryzlinky

1 110 

Božské ryzlinky

1 110 

K ryzlinkům je třeba se propít. Už je milujete? My ano. Většinou to jsou první lahve, na které se u vinařů vrháme. Udělejte si s přáteli degustační večer Ryzlinku rýnského a vlašského (dvou zcela odlišných a nepříbuzných odrůd) a dejte nám vědět, který vyhrál. V tomto kartonu najdete lahve, které nás nadchly, a se kterými se loučíme s těžkým srdcem. Máte na výběr tři luxusní vlašáky a tři překrásné rýňáky.

Červené skvosty

1 350 

Červené skvosty

1 350 

Nenechte si namluvit, že umíme jen bílá vína. V Čechách a na Moravě vznikají exkluzivní červená vína. A nemusí být jen svěží a lehká. S přibývajícím sluníčkem navíc získávají každý rok na síle a intenzitě. Vybrali jsme pro Vás šestici vín, která Vám ukáží, jak různorodá a fantastická červená vína u nás vznikají. Od jemného vína až po intenzivní plný nápoj.

Degustační kartón

1 150 

Jak zjistit, co Vám chutná? Pít, ochutnávat a zkoušet. K tomuto poznání se prostě musíte propít. Proto nabízíme kartón s velmi odlišnými odrůdami v různém provedení. Třeba jste na sladká aromatická vína a bude Vám chutnat Pálava s 50 gramy zbytkového cukru. Nebo vyhledáváte suchá vína s vyšší kyselinou? Otevírejte lahve a zkoumejte, co Vám na nich vyhovuje. Ať příště víte, které lahve objednávat.

Růžový svět

1 100 

Růžový svět

1 100 

Také se rádi díváte na svět skrz růžovou skleničku? Tento druh vína máme sice spojený s létem, ale není důvod, proč si neotevřít lahev dobře vychlazeného rosé v jakoukoliv roční dobu. Proto jsme vytvořili tento karton – najdete zde různá provedení růžových vín. Od suché Frankovky rosé 2016,  přes jemně perlivé Frizzante rosé, až po nádherně malinovou, polosladkou láhev Cuvée rosé. Vína sice inspirují skočit do bazénu, ale co vám bránit, zalézt si se skleničkou dobrého růžového do vyhřáté vany.

Sladký život

1 390 

Sladký život

1 390 

Máte rádi sladký pocit na jazyku, který se objeví po prvním napití a jen tak nezmizí? Zvlášť, když víte, že se jedná o čistě přírodní cukr z vinných hroznů? Pak zkuste tento karton, kde objevíte šest exkluzivních zákusků. Že nejste na sladké a tato vína Vám příliš neříkají? A už jste někdy ochutnali sladké víno s plísňovým sýrem? Fenomenální zážitek.

Suchý svěží karton

1 050 

Šestice svěžích a krásně suchých vín Vám dokáže, že máme bílá vína na špičkové úrovni. Jsou neskutečně pitelná a osvěžující. Zapomeňte na chvíli na silné aromatické bariky. Je klidné odpoledne a dostali jste chuť na orosenou skleničku svěžího bílého. Právě v tuto chvíli toužíte po jedné z šesti lahví z tohoto kartonu. Zároveň se jedná o ideální volbu, pokud v plavkové sezóně hlídáte kalorie.

The best of vinaři

1 490 

Tento karton prostě milujeme. Vložili jsme do něj šest vín, která považujeme za to nejlepší, co jsme od našich vinařů ochutnali. Od minerálního vlašáku ze starého vinohradu, až po exkluzivní nefiltrované Chardonnay. Tato vína nás prostě baví a věříme, že Vás také nadchnou. Vyzkoušejte, jak skvělá vína umí naši neznámí vinaři vyrobit. Ale pozor, pokud jste na sladší kousky, v tomto kartonu převažují suchá vína.

Vinař doporučuje

1 390 

Často se vinařů ptáme, co jim z jejich vín chutná nejvíce. A oni většinou odpoví, že vína jsou jako děti, takže nelze říct, které máte nejraději. Po čase si ale všimnete, že některá vína nalévají s větší rozkoší a u některých se vyloženě těší na vaši první reakci. Vybrali jsme proto tento karton, ve kterém jsou vína, která si naši vinaři cení a jsou na ně právem hrdí.

Ověření věku

Kliknutím na vstup potvrzuji že mi bylo 18 let.