Zobrazuji všech 8 výsledků

Chardonnay barrique 2016

200 

Toto polosuché Chardonnay na hranici suchosti představuje velmi intenzivní a plné víno, které je navíc doplněné o výrazné aroma barikového sudu. Ve víně cítíte tropické ovoce, květy a vanilku. Pokud vyhledáváte aromatická a plná vína, ochutnejte toto Chardonnay.

Pálava 2018 – 0,5l

220 

Tato výjimečně sladká Pálava pochází ze Slunečné vinice. Jedná se o víno se sytou barvou a intenzivní medovou chutí. Ročník 2018 byl perfektní pro vznik vín s vyšším zbytkovým cukrem a tato excelentní Pálava je toho jasným důkazem. Ve víně je 60 gramů zbytkového cukru, který nádherně vynikne např. v kombinaci se sýrem s modrou plísní.

Rulandské bílé 2017 / Pozdní sběr

170 

Toto suché Rulandské bílé je příjemné květinové víno. Pokud máte rádi aromatičtější odrůdy a oceníte ve víně ovocné tóny, pak zkuste tuto starou burgundskou odrůdu. Víno je hezky vyvážené a plné.

Rulandské šedé 2018 – 0,5l / Výběr z bobulí

250 

S tímto krásně sladkým Rulandským se Ruda neuvěřitelně natrápil. Hrozny z vinice Pod svatým kopečkem byly výjimečně sladké (výběr z bobulí), mošt byl hutný a nepoddajný. Nakonec z něj Ruda vykouzlil fantastické sladké víno s nádechem botrytidy. Kdo má rád sladká aromatická vína, bude okouzlen.

Ryzlink rýnský 2016 / pozdní sběr

190 

Přestože se jedná o ročník 2016, tento suchý Ryzlink na hranici polosuchosti se dostal do lahví až v roce 2019. Jedná se o cuvée ze tří odlišných šarží Ryzlinku rýnského. Víno chvilku leželo na sudu, což mu dodává nádherný nádech vanilky. V chuti vás určitě nadchnou výrazné medovo-lipové tóny a sušená meruňka. Krásné, plné víno.

Ryzlink vlašský 2016

190 

Do tohoto suchého vlašáku jsme se prostě zamilovali. Ochutnali jsme od Rudy tři ročníky této odrůdy, všechny jsou skvělé, ale 2016 nás naprosto rozstřelil. Nádherně minerální až slané víno, ve kterém objevíte oříšky. Pokud máte rádi minerální vína, určitě si nenechte ujít tuto láhev.

Ryzlink vlašský 2017 / Pozdní sběr

180 

Ryzlink vlašský 2017 / Pozdní sběr

180 

Ryzlinky vlašské jsou Rudovou specialitou a dělá je opravdu skvěle. Ročník 2017 je krásně suchý, má velmi nízký zbytkový cukr a působí minerálně a zemitě.  Pochází z oblasti, která je jako stvořená pro pěstování této odrůdy. Ve víně objevíte přesně to, co má Ryzlink vlašský mít. A protože známe Rudův vlašák 2016, tak se těšíme, jak bude 2017 vyvíjet v čase. Má totiž skvěle našlápnuto.

Sauvignon 2017 / Pozdní sběr

180 

Sauvignony patří mezi Rudovu oblíbenou odrůdu, kvůli které cestuje světem a inspiruje se. V této lahvi objevíte suché aromatické víno na hranici polosuchosti, které je plné, hutné a intenzivní. Pokud máte rádi výrazná vína a voňavé odrůdy, ochutnejte tento Sauvignon.

Ověření věku

Kliknutím na vstup potvrzuji že mi bylo 18 let.