Zobrazuji všechny 3 výsledky

Ryzlink vlašský 2017

220 

Tento suchý vlašák s vyváženou kyselinou a zbytkovým cukrem nás (stejně jako Jenda Strouhal) neustále překvapuje a udivuje. Už na začátku bylo víno skvělé, ale po roce úžasně nazrálo. Víno jsme dali ochutnat největším kritikům – ostatním vinařům a nestačili jsme se divit, jak byli nadšení. Ideální nápoj, pokud chcete vyzkoušet Ryzlink vlašský z oblasti Velkých Bílovic.

Sauvignon 2017

240 

Na tento suchý Sauvignon od Jendy jsme museli rok čekat, ale vyplatilo se to. Nádherně nazrál a je v nejlepší kondici. Víno má velmi příjemnou květinovou vůni a v chuti si zachovává perfektní svěžest díky vyšší kyselince a bohatou květinovo-ovocnou chuť. Jasný důkaz toho, že by byla věčná škoda některá vína pouštět do světa předčasně.

Tramín červený 2017

220 

Překrásný suchý Tramín vás na první přivonění zaujme typickou intenzivní květinovou vůní, díky které získáte pocit, že víno musí být minimálně polosuché. Po napití Vás ale překvapí kombinace kořenité chuti a nízkého zbytkového cukru. Velmi krásné a pokročilé víno pro všechny ty, kteří mají rádi aromatické odrůdy, ale nepotrpí si příliš na sladké.

Ověření věku

Kliknutím na vstup potvrzuji že mi bylo 18 let.