Výjimečná vánoční degustace - 8.12.2022 * Víno a čokoláda

Neohodnoceno
Víno a čokoláda - speciální degustace

Zcela výjimečná předvánoční degustace vína a řemeslné čokolády

Toto bude skutečný zážitek pro gurmány a budou to pro nás takové malé Vánoce. Spojili jsme úžasnou čokoládu z rodinné čokoládovny Herůfek z jihomoravské Čejče se špičkovými víny od Neznámých vinařů. Ochutnáte 10-11 druhů  jedinečných čokolád od bílé malinové, přes mléčnokávovou až po extra hořkou s pepřem nebo chlebem. K tomu napárujeme vhodná vína - bílá, růžová, červená i oranžová. Věříme, že se do těchto kombinací zamilujete.

Na tuto degustaci nelze využít klasický voucher.

Začínáme v 19.00 v Degustéce neznámých vinařů v Holešovicích. Jedná se o náš degustační prostor na adrese Františka Křížka 736/26, Praha 7, přímo pod kinem Oko. Vchod je z ulice Podplukovníka Sochora.

 

900 Kč
Skladem (7 ks)

Jak na to?

Jednoduše si zde koupíte vstupenku, která platí pro jednu osobu. Jdete-li např. ve dvou, vyberte množství 2. Koupit lze až 23 vstupenek, což je plná kapacita místnosti. Pokud děláte objednávku jen pro sebe, ale půjdou s vámi další lidé, upozorněte nás prosím formou poznámky k objednávce, abychom věděli, jak vás sesadit ke stolu. Ideálně nám napište jméno vašeho doprovodu, který má svou vlastní objednávku. 

Nic netiskněte!

Při příchodu na událost nám bude stačit číslo objednávky a jméno objednatele. Pokud platíte voucherem, ten prosím určitě přineste.

Začátek je oficiálně v 19.00, fyzicky začínáme 19:05 a degustace trvá většinou hodinu a půl až dvě. Během i po degustaci je možné si objednat z našeho menu cokoliv k jídlu či pití. Po skončení degustace bude možné posedět do 23:59.