Výjimečná vánoční degustace - 15.12.2023 * Víno a sýry

Neohodnoceno
Novinka
parovani se syry degustace
Víno a sýry - speciální degustace

Zcela výjimečná předvánoční degustace vína a sýrů

Udělejte si radost v předvánočním shonu a přijďte na jedinečnou degustaci, kterou pořádáme tradičně před Vánocemi. Během ní ochutnáte výběr z minimálně 12 skvělých vín od neznámých vinařů, ke kterým napárujeme úžasné sýry. Většinu z nich pro nás na míru vyrábí podkrkonošská Farma U Dubu, další sýry pocházejí z Nizozemí a z Francie. A jak už na našich předvánočních akcích bývá zvykem, mezi hosty jsou skrytí i někteří z vinařů.  

Na tuto degustaci nelze využít klasický voucher.

K degustaci podáváme sýr, chléb a černé olivy.

Začínáme v 19.00 v Degustéce neznámých vinařů v Holešovicích. Jedná se o náš degustační prostor na adrese Františka Křížka 736/26, Praha 7, přímo pod kinem Oko. Vchod je z ulice Podplukovníka Sochora.

 

900 Kč
Skladem (>12 ks)

Jak na to?

Jednoduše si zde koupíte vstupenku, která platí pro jednu osobu. Jdete-li např. ve dvou, vyberte množství 2. Koupit lze až 23 vstupenek, což je plná kapacita místnosti. Pokud děláte objednávku jen pro sebe, ale půjdou s vámi další lidé, upozorněte nás prosím formou poznámky k objednávce, abychom věděli, jak vás sesadit ke stolu. Ideálně nám napište jméno vašeho doprovodu, který má svou vlastní objednávku. 

Nic netiskněte!

Při příchodu na událost nám bude stačit číslo objednávky a jméno objednatele. Pokud platíte voucherem, ten prosím určitě přineste.

Začátek je oficiálně v 19.00, fyzicky začínáme 19:05 a degustace trvá většinou hodinu a půl až dvě. Během i po degustaci je možné si objednat z našeho menu cokoliv k jídlu či pití. Po skončení degustace bude možné posedět do 23:59.