Řízená degustace IV - 7.1.2022 - vstupenka * Suchá a polosuchá vína

Neohodnoceno
Suchá a polosuchá vína

Ochutnávka pro milovníky vín s nízkým zbytkovým cukrem.

K suchým a polosuchým vínům se musíte propít. A přestože jsou u nás sladší vína hodně oblíbená a pijí se více než ve světě, degustace suchých vín patří v Degustéce mezi nejvyhledávanější. Během ní ochutnáte nejen špičková bílá a růžová s nízkým zbytkovým cukrem, tak i červená a oranžová. Užijte si večer plný suchých a polosuchých vín ve špičkové kvalitě.

K degustaci podáváme sýr, chléb a černé olivy.

Začínáme v 19.00 v Degustéce neznámých vinařů v Holešovicích. Jedná se o náš degustační prostor na adrese Františka Křížka 736/26, Praha 7, přímo pod kinem Oko. Vchod je z ulice Podplukovníka Sochora.

 

400 Kč
Skladem (> 12 ks)

Jak na to?

Jednoduše si zde koupíte vstupenku, která platí pro jednu osobu. Jdete-li např. ve dvou, vyberte množství 2. Koupit lze až 23 vstupenek, což je plná kapacita místnosti. Pokud děláte objednávku jen pro sebe, ale půjdou s vámi další lidé, upozorněte nás prosím formou poznámky k objednávce, abychom věděli, jak vás sesadit ke stolu. Ideálně nám napište jméno vašeho doprovodu, který má svou vlastní objednávku.

Nic netiskněte!

Při příchodu na událost nám bude stačit číslo objednávky a jméno objednatele. To je vše.

Začátek je oficiálně v 19.00, fyzicky začínáme 19:05 a degustace trvá většinou hodinu a půl až dvě. Během i po degustaci je možné si objednat z našeho menu cokoliv k jídlu či pití. Po skončení degustace bude možné posedět do 23:59.

 

Kategorie: Degustace