Řízená degustace - 21.12.2023 - vstupenka * Poslední degustace roku!

Neohodnoceno
Poslední kusy
ca5ac889 f682 44dc a3c3 2779e2a70240
To nejlepší a nejzajímavější z neznámých vinařů.

Poslední degustace roku 2023

Budeme jako vždy degustovat ukázky těch nejzajímavějších vín všech barev, vůní a provedení a přidáme i něco navíc. Poslední degustaci roku 2023 si chceme užít a vy si ji můžete užít s námi. Ochutnáte okolo 13 vzorků a sáhneme i do soukromého archivu pro něco, co už dávno není na trhu. Ani u nás, ani u vinařů. V degustačním menu nechybí vína bílá, růžová, červená, nefiltrovaná, bariková a samozřejmě oranžová.

K degustaci podáváme sýr, chléb a černé olivy.

Začínáme v 19.00 v Degustéce neznámých vinařů v Holešovicích na Praze 7.

 

490 Kč
Vyprodáno

Jak na to?

Jednoduše si zde koupíte vstupenku, která platí pro jednu osobu. Jdete-li např. ve dvou, vyberte množství 2. Koupit lze až 22 vstupenek, což je plná kapacita místnosti. Pokud děláte objednávku jen pro sebe, ale půjdou s vámi další lidé, upozorněte nás prosím formou poznámky k objednávce, abychom věděli, jak vás sesadit ke stolu. Ideálně nám napište jméno vašeho doprovodu, který má svou vlastní objednávku. Máte-li voucher, postupujte stejně, pouze v košíku vyberte způsob úhrady "voucherem" a do poznámky uveďte číslo voucheru.

Nic netiskněte!

Při příchodu na událost nám bude stačit číslo objednávky a jméno objednatele. Pokud platíte voucherem, ten prosím určitě přineste.

Začátek je oficiálně v 19.00, fyzicky začínáme 19:05 a degustace trvá většinou hodinu a půl až dvě. Během i po degustaci je možné si objednat z našeho menu cokoliv k jídlu či pití. Po skončení degustace bude možné posedět do půlnoci. A někdy se zdržíme i déle.

 

Kategorie: Degustace
Položka byla vyprodána…