Řízená degustace - 25.10.2022 - vstupenka * Archivní vína

Neohodnoceno
Nazrálé skvosty

Ochutnejte vína z ročníků 2015 - 2019

Naleželá, zaoblená, harmonická, vyzrálá a vzácná, taková jsou archivní vína, která otevřeme během této degustace. Ukážeme Vám průřez odrůdami, styly i barvami. Ochutnáte 11 až 12 prvotřídních vín, která několikaletým zráním získala lahvovou zralost a jsou prostě jedinečná.  

 

K degustaci podáváme sýr, chléb a černé olivy.

Začínáme v 19.00 v Degustéce neznámých vinařů v Holešovicích na Praze 7.

 

 

490 Kč
Vyprodáno

Jak na to?

Jednoduše si zde koupíte vstupenku, která platí pro jednu osobu. Jdete-li např. ve dvou, vyberte množství 2. Koupit lze až 22 vstupenek, což je plná kapacita místnosti. Pokud děláte objednávku jen pro sebe, ale půjdou s vámi další lidé, upozorněte nás prosím formou poznámky k objednávce, abychom věděli, jak vás sesadit ke stolu. Ideálně nám napište jméno vašeho doprovodu, který má svou vlastní objednávku. Máte-li voucher, postupujte stejně, pouze v košíku vyberte způsob úhrady "voucherem".

Nic netiskněte!

Při příchodu na událost nám bude stačit číslo objednávky a jméno objednatele. Pokud platíte voucherem, ten prosím určitě přineste.

Začátek je oficiálně v 19.00, fyzicky začínáme 19:05 a degustace trvá většinou hodinu a půl až dvě. Během i po degustaci je možné si objednat z našeho menu cokoliv k jídlu či pití. Po skončení degustace bude možné posedět do půlnoci. A někdy se zdržíme i déle.

 

Kategorie: Degustace
Položka byla vyprodána…