Řízená degustace - 27.9.2022 - vstupenka * To nejlepší z neznámých vinařů

Neohodnoceno
To nejlepší z neznámých vinařů.

Ochutnejte TOP výběr nejlepších vín od neznámých vinařů.

Budeme degustovat ukázky těch nejzajímavějších vín všech barev, vůní a provedení. Ochutnáte minimálně 13 vzorků od ročníků zalitých sluncem (2018 a 2019) až po novinky z ročníku 2021. Ale možná sáhneme i pro specialitu z archivu. V degustačním menu nechybí vína bílá, růžová, červená, nefiltrovaná, bariková a samozřejmě oranžová.

K degustaci podáváme sýr, chléb a černé olivy.

Začínáme v 19.00 v Degustéce neznámých vinařů v Holešovicích na Praze 7.

 

450 Kč
Vyprodáno

Jak na to?

Jednoduše si zde koupíte vstupenku, která platí pro jednu osobu. Jdete-li např. ve dvou, vyberte množství 2. Koupit lze až 22 vstupenek, což je plná kapacita místnosti. Pokud děláte objednávku jen pro sebe, ale půjdou s vámi další lidé, upozorněte nás prosím formou poznámky k objednávce, abychom věděli, jak vás sesadit ke stolu. Ideálně nám napište jméno vašeho doprovodu, který má svou vlastní objednávku. Máte-li voucher, postupujte stejně, pouze v košíku vyberte způsob úhrady "voucherem".

Nic netiskněte!

Při příchodu na událost nám bude stačit číslo objednávky a jméno objednatele. Pokud platíte voucherem, ten prosím určitě přineste.

Začátek je oficiálně v 19.00, fyzicky začínáme 19:05 a degustace trvá většinou hodinu a půl až dvě. Během i po degustaci je možné si objednat z našeho menu cokoliv k jídlu či pití. Po skončení degustace bude možné posedět do půlnoci. A někdy se zdržíme i déle.

 

Kategorie: Degustace
Položka byla vyprodána…

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení