Řízená degustace III - 21.7.2021 - vstupenka * Letní svěží vína

Neohodnoceno
Letní svěží vína

Vína jako stvořená k létu.

Horké dny, teplé večery, grilování a spousta času stráveného venku si zaslouží správný doprovod - lehké svěží víno. Během degustace ochutnáte 13 neznámých vín z moravských mikrovinařství, která jsou vína lehká, svěží, velmi pitelná a krásně vám zpříjemní letní dny a večery, ať už je trávíte jakkoliv.

K degustaci podáváme sýr, chléb a černé olivy.

Začínáme v 19.00 v Degustéce neznámých vinařů v Holešovicích. Jedná se o náš degustační prostor na adrese Františka Křížka 736/26, Praha 7, přímo pod kinem Oko. Vchod je z ulice Podplukovníka Sochora.

 

400 Kč
Skladem (> 6 ks)

Jak na to?

Jednoduše si zde koupíte vstupenku, která platí pro jednu osobu. Jdete-li např. ve dvou, vyberte množství 2. Koupit lze až 23 vstupenek, což je plná kapacita místnosti. Pokud děláte objednávku jen pro sebe, ale půjdou s vámi další lidé, upozorněte nás prosím formou poznámky k objednávce, abychom věděli, jak vás sesadit ke stolu. Ideálně nám napište jméno vašeho doprovodu, který má svou vlastní objednávku.

Nic netiskněte!

Při příchodu na událost nám bude stačit číslo objednávky a jméno objednatele. To je vše.

Začátek je oficiálně v 19.00, fyzicky začínáme 19:05 a degustace trvá většinou hodinu a půl až dvě. Během i po degustaci je možné si objednat z našeho menu cokoliv k jídlu či pití. Po skončení degustace bude možné posedět do 23:59.

 

Kategorie: Degustace