Řízená degustace - 18.4.2024 - vstupenka * Špičková netradiční vína

Neohodnoceno
Úžasná netradiční vína

Ochutnejte fantastická vína od neznámých vinařů

Znáte nové odrůdy? Už jste pili nefiltrované červené nebo oranžové? A co archivní bílý barik chutnající jako vanilkový likér nebo suchou Pálavu? To vše a mnohé další ochutnáte během degustace, do které zařazujeme nevšední odrůdy, netradičním provedení známých odrůd neboli vína, na která jen tak nenarazíte. Pokud Vás zajímá, co vše se dá z révy udělat, přijďte a užijte si 12 až 13 vinných skvostů, které milujeme. 

K degustaci podáváme sýr, chléb a černé olivy.

Začínáme v 19.00 v Degustéce neznámých vinařů v Holešovicích na Praze 7.

 

 

490 Kč
Vyprodáno

Jak na to?

Jednoduše si zde koupíte vstupenku, která platí pro jednu osobu. Jdete-li např. ve dvou, vyberte množství 2. Koupit lze až 22 vstupenek, což je plná kapacita místnosti. Pokud děláte objednávku jen pro sebe, ale půjdou s vámi další lidé, upozorněte nás prosím formou poznámky k objednávce, abychom věděli, jak vás sesadit ke stolu. Ideálně nám napište jméno vašeho doprovodu, který má svou vlastní objednávku. Máte-li voucher, postupujte stejně, pouze v košíku vyberte způsob úhrady "voucherem".

Nic netiskněte!

Při příchodu na událost nám bude stačit číslo objednávky a jméno objednatele. Pokud platíte voucherem, ten prosím určitě přineste.

Začátek je oficiálně v 19.00, fyzicky začínáme 19:05 a degustace trvá většinou hodinu a půl až dvě. Během i po degustaci je možné si objednat z našeho menu cokoliv k jídlu či pití. Po skončení degustace bude možné posedět do půlnoci. A někdy se zdržíme i déle.

 

Kategorie: Degustace
Položka byla vyprodána…